Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Пoчeтaк нaстaвe нa Фaкултeту зa мaтeмaтику и рaчунaрскe нaукe Aлфa БК Унивeрзитeтa

ВЕСТ, 22.09.2020

"Поштовани студенти, избор факултета је важан животни корак. Желим да Вам се захвалим на томе што сте указали поверење Факултету за математику и рачунарске науке Алфа БК Универзитета. Спој теоријских и практичних знања које ћете стећи током школовања на нашем Факултету биће Ваша огромна компаративна предност у проналажењу посла у струци након дипломирања. Наставни кадар Факултета ће Вам помоћи да успешно савладате предвиђено градиво, али и да се усмерите у жељеном смеру и изградите себе у професионалном смислу. У име наставника и сарадника Факултета за математику и рачунарске науке срдачно Вас поздрављам"
Доц. др Иван Павков
Декан Факултета за математику и рачунарске науке.

Почетак наставе за студенте прве године основних академских студија на Факултету за математику и рачунарске науке предвиђен је за 28. септембар 2020. године, док је за студенте друге, треће и четврте године планиран за 12. октобар 2020. године.
Драги студенти, сретан вам почетак нове академске 2020/21. године.
Ваш Алфа БК Универзитет