Недеља културе Венецуеле на Алфа БК универзитету
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Недеља културе Венецуеле на Алфа БК универзитету

Недеља културе Венецуеле на Алфа БК универзитету

ВЕСТ, 14.12.2015

Од 14. до 17. децембра на Алфа БК универзитету одржава се Недеља културе Венецуеле.

Данас је свечано почела Недеља културе Венецуеле на Алфа БК универзитету. Манифестацију је отворила отправница послова амбасаде Боливарске Републике Венецуеле у Србији, гђа. Диа Надер де Ел Андари. Ректорка Алфа БК универзитета, проф. др Мила Поповић Живанчевић,уз изразе наклоности, пријатељства и исказивање жеље за учвршћивањем и продубљивањем сарадње, поздравила је присутне чланове дипломатског кора, представнике менаџмента Универзитета, запослене, студенте, новинаре и бројне друге госте. Публика је имала прилику да види краћи видео о Венецуели, извођење типичних фолклорних плесова ове земље, као и да чује наступ венецуеланског музичара Хосеа Феликса Себаљоса. У оквиру представљања гастрономског наслеђа Венецуеле послужена је и типична храна ове земље.

Алфа БК универзитет и на овај начин потврђује да пријатељство и образовање не познају границе, па је дата манифестација само један у низу будућих пројеката у сарадњи са пријатељским земљама широм света.

Програм за наредне дане можете видети у прилогу. Улаз је слободан.

Добро дошли на Алфа БК универзитет и Недељу културе Венецуеле.

Увек први!