Међународни сајам EDUfair
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Међународни сајам EDUfair

Међународни сајам EDUfair

ВЕСТ, 02.05.2015

12. Међународни сајам EDUfair 2015 одржан је у периоду од 7-8. Марта 2015. године у хотелу „Crowne Plaza“ на Новом Београду.

Овогодишњи почасни члан Сајма била је Аустрија. Заменик отправника послова аустријске амбасаде у Београду је тим поводом отворио 12. Међународни сајам EDUfair™ 2015.

Штанд Алфа универзитета био је један од најпосећенијих, на коме су будући студенти могли да добију све неопходне информације о студијским програмима у оквиру факултета који чине Алфа универзитет. Били су обавештени о условима и предностима студирања на овом Универзитету.

Студенти Алфа универзитета уписани ранијих година узели су активно учешће у организацији овог сајма па им на томе најлепше захваљујемо. Упркос великој понуди приватних факултета и универзитета, били смо пријатно изненађени огромним интересовањем будућих бруцоша за студијске програме које нуди Алфа универзитет. Позвани су и да лично посете Универзитет и ближе се упознају са пријатним окружењем које их чека на будућим студијама.

Свим будућим колегама желимо срећу и добродошлицу приликом уписа на неки од студијских програма Алфа универзитета.